Shoqata Kosovare per Belbezim | James Rodrigues

James Rodriguez

James RodriguezJames Rodriguez është ylli i futbollit kolumbian, i cili ka tërhequr vemendjen e të gjithëve si golashënuesi më i mirë i Kupës së Botës “Brazili 2014”. Momentalisht luan për klubin Real Madrid, kurse më herët ka qenë anëtar i AC Monaco dhe FC Porto.
James Rodriguez është një person që belbëzon, por kjo nuk e ka ndaluar atë të arrij majat e suksesit.

%d bloggers like this: